هدف هتل آپارتمان شیرین کاشان از آغاز تاکنون، ارائه خدمات مناسب به میهمانانی است که می‌خواهند خدماتی عالی را تجربه کرده و ازلذت احترام سنتی ایرانیان به میهمان برخوردار شوند. بنابراین به محض اینکه به عنوان میهمان، ما را سرافراز نمایید برای ما در جایگاه رفیع قرار می‌گیرید و این هتل تمام توان خود را به کار خواهد گرفت تا لبخند رضایت را بر لبانتان بنشاند.
به خود می‌بالیم که اگر پس از بازسازی و افتتاح دوباره در نوروز سال 1397 میزبان میهمانانی همچون شما باشیم.
هتل آپارتمان شیرین در مجاورت مسجد تاریخی آقابزرگ و بافت تاریخی شهر از نظر دسترسی به تمام مکان‌های تاریخی شهرستان کاشان از جمله بازار سنتی و تمام خانه‌ها و مساجد تاریخی در بهترین شرایط قرار می‌گیرد و میهمانانش را از این نظر آسوده می‌سازد که می‌توانند با پای پیاده و در کمترین زمان از تمام ابنیه‌های تاریخی بازدید کنند.
از نظر تنوع اتاق نیزبا 122 اتاق و شش گونه مختلف، به میهمانان خود قدرت انتخاب می‌دهد تا از میان اتاق سینگل، توئین، دبل، تیریپل، سوئیت چهارتخته معمولی و سوئیت چهار تخته کانکت یکی را برگزیند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دستپخت خودتان را از غذای رستوران‌ها بیشتر می‌پسندید؛ پیشنهاد ما به شما رزرو اتاق‌های مجهز به آشپزخانه است. به این صورت شما می‌توانید برای خودتان غذای سالم محیا کنید.

هتل تنها وعده صبحانه را دارا  می‌باشد و سرو آن در اتاقتان صورت می‌گیرد ولی شما می‌توانید برای وعده‌های ناهار و شام از طریق ما، سفارش غذا به رستوران‌ها و فست فودی‌های مورد تأیید هتل داده و غذای خود را در اتاق میل کنید.

Please publish modules in offcanvas position.